Obserwuj bloga przez email

Witaj na moim blogu!


Cześć nieznajomy! Miło mi widzieć Cię w moim zakątku internetu. Rozsiądź się wygodnie, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. 
Blogowanie nie jest dla mnie nowością. W przeszłości założyłam (i skasowałam) więcej blogów niż chciałabym przyznać. Zasada do trzech razy sztuka niestety najwyraźniej na mnie nie działa. Postanowiłam jednak się nie poddawać i jestem tutaj znowu - zaczynam bloga po raz kolejny. Cóż, może jestem po prostu beznadziejnym przypadkiem ;) Tym razem chciałabym wierzyć, że moja motywacja sprawi, że wytrwam w tym postanowieniu i zacznę publikować regularnie. 

Pisanie było ze mną praktycznie przez całe życie. W latach szkolnych mieliśmy swoje rozstania
i powroty, ale przetrwaliśmy nawet moją zdradę z rozszerzoną chemią i jakimś cudem skończyłam z tytułem licencjata z dziennikarstwa. Dziennikarzem raczej nie będę (chociaż nigdy nie mów nigdy), ale słowo pisane ze mną zostało i co jakiś czas o sobie przypomina. Muszę przyznać, że tęskniłam za przelewaniem myśli na papier (lub klawiaturę). Dodatkowo cierpię aktualnie na nadmiar wolnego czasu - i tak, domyślam się, że nie jest to najczęstsze wyznanie w dzisiejszych czasach - dlatego postanowiłam to połączyć i wrócić do pisania. Mam nadzieję, że wybaczy mi ono kolejną długą rozłąkę i da kolejną szansę :)

No dobrze, ale do rzeczy! To o czym będzie ten Twój blog? Pewnie odpowiedzi na to pytanie poszukujecie, jeśli czytacie ten wpis. Nie chciałabym stawiać sobie limitów i ograniczeń od samego początku. Planuję poruszać wszelkie zagadnienia, które są dla mnie ważne i takie, które zwyczajnie sprawiają mi przyjemność. Możesz zatem spodziewać się relacji z podróży i życia za granicą. Aktualnie mieszkam w Hiszpanii, ale planuję przeprowadzkę w przeciągu kilku miesięcy, więc w tym temacie może się wiele zmienić. Oprócz tego chciałabym poruszać tematy urodowe
i makijażowe, wrzucić do tego miksu trochę mody w praktycznym wydaniu i doprawić to szczyptą codzienności. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś dla siebie. 


Ja mam na imię Ola i miło mi powitać Cię raz jeszcze w moich skromnych progach i na początku mojej blogowej przygody! Wpadnij wkrótce po nowe wpisy i jeśli masz chęć przedstaw się w komentarzu :) Mam nadzieję, że nie jesteśmy już nieznajomymi! Do zobaczenia wkrótce!

No comments:

Post a Comment

Copyright © DailyAlexa , Blogger