Obserwuj bloga przez email

Świąteczne ozdoby - wishlista

Każdy kto chociaż trochę mnie zna, wie, że uwielbiam Święta i całą ich otoczkę. Od pierwszego grudnia zamieniam się w świątecznego potworka i próbuję wszystkich zarazić moją miłością do Gwiazdki. Odpalam zatem moją playlistę, włączam "Love Actually", i zakopuję się pod kocem z laptopem w poszukiwaniu świątecznych inspiracji :) W tym roku co prawda nie kupuję ozdób świątecznych, ale to i tak nie powstrzymało mnie przed zerknięciem co w swojej ofercie mają niektóre sklepy. Tak powstała moja świąteczna wishlista- rzeczy, które z chęcią przygarnęłabym, gdybym tylko miała swoje mieszkanie ;) Jak widzicie postawiłabym na klasykę - złoto, zieleń i czerwień. Takie połączenie ma dla mnie w sobie najwięcej uroku! Mam nadzieję, że uda mi się zrealizować plan przyozdabiania mieszkania w przyszłym roku, a teraz zostawiam Was z listą - może komuś się przyda jako pomocnik w zakupach lub inspiracja! 


1. Świąteczny wieniec - Home&You, 119 PLN I 2. Patera - Home&You, 149 PLN I 3. Komplet ściereczek - Zara Home, 49,90 PLN I 4. Kubek - Home&You, 19 PLN I 5. Klosz - Ikea, 19,99 PLN I 6. Ozdoby na choinkę - H&M, 29,90 PLN I 7. Pościel - Home&You, 159 PLN I 8. Świeca - Ikea, 12,99 PLN I 9. Poszewka na poduszkę - Jysk, 16,95 PLN I 10. Poszewka na poduszkę - Home&You, 39 PLN I 11. Poszewka na poduszkę - H&M, 19,90 PLN I 12. Podkładki pod kubki (4 szt.) - Zara Home, 49,90 PLN

A jak Wy podchodzicie do tematu ozdabiania domu na święta? Idziecie na całość, stawiacie na akcenty czy kompletnie niczego nie dekorujecie? Dajcie znać w komentarzach!

No comments:

Post a Comment

Copyright © DailyAlexa , Blogger